Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowy Rożnów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Cyprzanów

Cyprzanów(Nowy Rożnów + 24 km)

159 000 zł1 440 m² 110,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1440 m2, położoną w Cyprzanowie w gminie Pietrowice Wielkie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 32 m x 45.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Głubczyce(Nowy Rożnów + 3 km)

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

89 m z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry - Bezczynszowe - Garaż Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m , stanowiące 1/2 domu z odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Cyprzanów

Cyprzanów(Nowy Rożnów + 24 km)

142 000 zł1 409 m² 100,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1409 m2, położoną w Cyprzanowie w gminie Pietrowice Wielkie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 32 m x 44.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kościelna

Branice(Nowy Rożnów + 15 km)

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

*** Wasza przestrzeń. Wasze zasady. Wasz dom. *** Ten dom czeka na rodzinę, która chce żyć wygodnie i mieć swoją własną, prawdziwą przestrzeń. I to nie byle jaką - dwa funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Sułków

Sułków(Nowy Rożnów + 10 km)

379 000 zł103 m² 3 679,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*** Domowy komfort w formie mieszkania *** To mieszkanie z powodzeniem zastąpi dom! Do dyspozycji macie rewelacyjną, otwartą przestrzeń dzienną oraz trzy komfortowe sypialnie. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Ponięcice(Nowy Rożnów + 25 km)

189 000 zł62,60 m² 3 019,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 62,6 m2 położone na 1. piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Łąkowej 60w miejscowości Ponięcice. Mieszkanie dwustronne, jasne i funkcjonalne. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Prudnik(Nowy Rożnów + 24 km)

276 000 zł54,50 m² 5 064 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe usytuowane na parterze trzy - piętrowego bloku, o powierzchni 54,50 m , zlokalizowane przy ul. Kościuszki w Prudniku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Baborów(Nowy Rożnów + 12 km)

1 200 zł42,98 m² 27,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferuję dużą kawalerkę. Lokal znajduje się w Baborowie przy parku miejskim na ulicy Moniuszki 6a .

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Fabryczna

Głubczyce(Nowy Rożnów + 3 km)

680 000 zł1 713 m² 396,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Budynki komercyjne w strefie usługowo-przemysłowej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1990m 2 zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym, budynkiem technicznym, budynkiem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Babice

Babice(Nowy Rożnów + 7 km)

530 000 zł125 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Siedlisko z Potencjałem 6-pokojowy Dom na Dużej Działce w Babicach k. Głubczyc Marzysz o życiu w spokojnym, sielskim otoczeniu, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowy Rożnów

Nowy Rożnów,opolskie

73 800 zł1 400 m² 52,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

1.Oznaczenie i opis nieruchomości: Przedmiotowa nieruchomość położona jest we wsi Nowy Rożnów, powiat Głubczyce, województwo opolskie, w skład której wchodzi prawo własności gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Rożnów

Nowy Rożnów,opolskie

230 000 zł86 m² 2 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena do negocjacji. Teren niezalewowy. W skład oferty wchodzą dwa budynki mieszkalne z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Rożnów

Nowy Rożnów,opolskie

240 000 zł86 m² 2 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom - 2 odzielne mieszkania - 86m2 , osobne wejścia. Budynek gospodarczy, duży ogród, folia, szambo ekologiczne, dużo krzewów ozdobnych. Dom znajduje się 3 km od Głubczyc, 12 km od granicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij